Ask med lock, ca 3,5 X 4,5cm, förgylld, turkos sten, repor, stämplad Italy
Auktnr | SE8.20240509.A42281 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-05-09 12:04:38 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |